Realizace bytu 2KK

Na menším prostoru bylo nutné účelně a prakticky navrhnout nejenom úložné prostory, ale i celkové fungování bytu. 

Cílem bylo navrhnou byt ve vyšším standardu, kde se upřednostní kvalitní materiály. Proto jsme volily přírodní dřevo a dýhu v kombinaci s moderními lakovanými dvířky a kvalitním kováním. Veškeré kování je použito od firmy BLUM s doživotní zárukou. V pozadí nezůstává ani pracovní deska z umělého kamene Corian.

Hned při vstupu do bytu se nachází malá šatna. Zde jsme zvolily šatní systém, který lze přizpůsobit dle momentálních potřeb zákazníka.

Předsíňová stěna umožňuje odložit svršky a mít při ruce obuv a tašky. Díky využití vestavěného nábytku až po strop není nouze o ukládací místo.

Za dalšími nábytkovými dveřmi je v chodbě skryta i pračka se sušičkou.

Podélné uspořádání kuchyňského koutu umožnilo umístění varné desky směrem do prostoru, což umožní lehký přehled o dění v bytě. Dýhovaná masivní dvířka jsou ošetřena hlubokomatovým lakem. Nejvíce namáhaná část kuchyňské linky – pracovní deska je zakázkově vyrobena z umělého kamene CORIAN v luxusním dekoru black caviar. Do pracovní plochy je instalována varná deska a tectonitový dřez s baterii v černé barvě, který je montovaný ze spodní strany Corianu. V kuchyni najdeme precizní spotřebiče od firmy Siemens, pečící a mikrovlnou  troubu, integrovanou myčku, kombinovanou chladničku a indukční desku.

Kouzlo interiéru dotváří masivní dubové desky použité na ostrůvku s přiznanou přirozenou kresbou dřeva.

Ložnici jsem pojali jednoduše, za postelí jsou krásná dýhovaná záda doplněna nočními stolky. Naproti posteli se nachází šatní stěna s komodou a psacím stolem, který s celou stěnou splývá. Jako každé správné pracovní místo je doplněn zásuvkou a USB Legrand Pop-up.

Celý interiér již čeká na nastěhování nájemníka, který se jej doladí ke svému obrazu.

Sdílejte!