Kdo jsme?

poptejte nás

Jsme dvě interiérové designérky. Nejsme velké studio, není pro nás prioritou kvantita, ale naopak na prvním místě jste pro nás Vy a kvalita návrhu. Zakládáme si na osobním a přátelském přístupu a naši práci děláme opravdu s nadšením a poctivě. Klademe důraz na funkční a praktické řešení, které má zároveň vysokou estetickou hodnotu. Máme mnoho úhlů pohledu a navrhneme Vám osobitý interiér na míru dle Vašich představ, potřeb a možností. Našim cílem je Vaše spokojenost a interiér, ve kterém se Vám bude krásně žít nebo pracovat. Působíme převážně v Jihomoravském kraji, zejména v Brně a okolí.

Jsme POLYGON DESIGN.

Lenka

Zajímá Vás kdo jsem a proč tuto práci dělám? Interiéry se staly mou vášní již ve školním věku, kdy jsem hltala časopisy o bydlení, navštěvovala veletrhy nábytku a interiérů a snila o profesi interiérového designéra. Vystudovala jsem obor Design nábytku na Mendelově univerzitě v Brně, poté jsem sbírala zkušenosti v interiérových studiích. Neustále sleduji dění na poli designu a dále se v oboru vzdělávám. Navrhuji moderní a netradičně řešené interiéry, kde se budete cítit příjemně i po letech. Velký důraz kladu na detaily a atmosféru interiéru. V mé práci vidím obrovský smysl, protože prostředí, ve kterém žijeme nás významně ovlivňuje. Ovlivňuje naši náladu, pocity, aktivitu a celkovou kvalitu života. Těší mě, když Vám můžu pomoci a když jste na konci naší spolupráce díky novému interiéru šťastnější, spokojenější a interiér Vám přináší každý den radost.

Monika

Kreativita je mým životem, kterou jsem úspěšně podpořila absolvováním studia na Mendelově univerzitě v oboru Design nábytku. Účastnila jsem se několika zahraničních projektů, soutěží a výstav. Právě sledování světových trendů v oblasti designu i architektury jsou mým hlavním zdrojem inspirací. K tomu samozřejmě patří i orientace na trhu českých výrobců nábytku.
Mojí snahou je vytvořit originální, ale hlavně funkční prostor, ve kterém se budete cítit co nejlépe. Vzájemnou spolupráci dosáhneme co možná nejlepšího úspěchu.