Reference

Petr Pospíchal

Návrh a realizace kuchyňské linky, navazující jídelny a obývacího pokoje, poradenství během projektování RD

Do nově budovaného bydlení jsme potřebovali vymyslet hezkou a útulnou kuchyni, kde bychom trávili společné rodinné chvíle. Jelikož nemáme dostatek potřebné fantazie, rozhodli jsme se pro bytového designéra, který by nám s návrhem a realizací kuchyně poradil. Při hledání jsme narazili na Ing. Moniku Rozsypalovou, která se své role zhostila na výbornou. Od začátku naslouchala našim představám a přestože jsme neměli jasnou vizi vzhledu naší budoucí kuchyně, podařilo se jí sladit naše požadavky s praktičností a krásným designem. Ocenili jsme její zkušenosti s rozvržením jednotlivých pracovních sekcí kuchyně, o jejichž důležitosti jsme do té doby něměli ani tušení :). Monika nám také poradila s výběrem spotřebičů, kterých je v dnešní době opravdu nepřeberné množství. S odstupem času můžeme s radostí konstatovat, že svoji práci splnila na jedničku a v naší nové kuchyni se opravdu cítíme jako doma. Tímto bych Vám chtěl z celého srdce poděkovat a popřát mnoho stejně spokojených klientů.

Marek Šudoma

Návrh a realizace kuchyňské linky, poradenství během rekonstrukce bytu

U Polygon design jsme si nechali navrhnou celou novou kuchyni. Zpracovali nám velmi kvalitní náhledy interiéru na výběr, navrhli a dodali atypické kusy nábytku. Ušetřili nám spoustu času i peněz. Člověk sám všechno nedomyslí, takže až budeme zase něco rekonstruovat, určitě služeb využijeme znovu. Jsme moc spokojení. Děkujeme!

Hana Kyprová

Rekonstrukce kuchyně, chodby, koupelny

Vzpomínám na Vás s nadšením, kdykoliv vejdu do koupelny nebo něco připravuji v kuchyni, nebo beru věci ze skříně v předsíni. Odvádíte krásnou práci a já Vám přeji ve Vašem podnikání další úspěchy a mnoho spokojených klientů.

Adam Kulhánek

Návrh ložnice, dětský pokoj, kuchyňská linka

Od Polygon Design jsme si nechali navrhnout ložnici. Paní Monika nám pomohla s výběrem postele z masivu a vytvořila kompletní návrh vestavěné skříně na míru s kosmetickým stolkem dle našich požadavků. Také nám pomohla sjednat zakázku u truhlářské firmy. Konečně máme ložnici snů a Polygon Design můžeme jen doporučit. Momentálně spolupracujeme na dětském pokoji a kuchyňské lince.

Jaromír Kocián, specialista na realizace, A1 obklady

Zpracovávání návrhů koupelen včetně kladačskcýh plánů

S paní Rozsypalovou pravidelěn spolupracujema na větších i menších projektech. Oceňujeme bezproblémovou komunikaci, včasné dodání zakázek a nápaditost řešení.

Miloš lang, inspektor nemovitostí

Poradenství klientům

Během naší práce – inspekce nemovitosí – jsme již několikrát na prohlídky přizvali i paní Rozsypalovou. Vždy dokáže naší náročné klientele dobře poradit ohledně podoby jejich budoucího interiéru.