Reference

Petr Pospíchal

Do nově budovaného bydlení jsme potřebovali vymyslet hezkou a útulnou kuchyni, kde bychom trávili společné rodinné chvíle. Jelikož nemáme dostatek potřebné fantazie, rozhodli jsme se pro bytového designéra, který by nám s návrhem a realizací kuchyně poradil. Při hledání jsme narazili na dámy z Polygon designu. Obě se své role zhostily na výbornou. Od začátku naslouchaly našim představám a přestože jsme neměli jasnou vizi vzhledu naší budoucí kuchyně, podařilo se jim sladit naše požadavky s praktičností a krásným designem. Ocenili jsme jejich zkušenosti s rozvržením jednotlivých pracovních sekcí kuchyně, o jejichž důležitosti jsme do té doby něměli ani tušení :). Dámy nám také poradily s výběrem spotřebičů, kterých je v dnešní době opravdu nepřeberné množství. S odstupem času můžeme s radostí konstatovat, že svoji práci splnily na jedničku a v naší nové kuchyni se opravdu cítíme jako doma. Tímto bychom Vám chtěli z celého srdce poděkovat a popřát mnoho stejně spokojených klientů.

Milan Drmel

Sympatické designérky z Polygon design mohu všem maximálně doporučit. Skvělá komunikace, nápady, trpělivost a především osobní přístup. Dokáží se vcítit do zákazníka a splnit mu všechna přání. Navrhly a zrealizovaly mi krásný moderní interiér bytu, ze kterého jsem stále úplně paf. Cítím se v něm výborně, vždy se těším domů a všechny návštěvy ho obdivují. Velké díky, máte můj obdiv!

Marek Šudoma

U Polygon design jsme si nechali navrhnou celou novou kuchyni. Zpracovali nám velmi kvalitní náhledy interiéru na výběr, navrhli a dodali atypické kusy nábytku. Ušetřili nám spoustu času i peněz. Člověk sám všechno nedomyslí, takže až budeme zase něco rekonstruovat, určitě služeb využijeme znovu. Jsme moc spokojení. Děkujeme!