SLUŽBY

1 Návrhy a realizace bytových a komerčních interiérů

Chcete bydlet v hezkém a harmonickém prostředí nebo potřebujete vkusně vyřešit komerční prostory? Chcete zařizovat bez starostí? Kontaktujte mě. Navrhuji interiéry domů, bytů, kanceláří, obchodů, hotelů. V případě zájmu zajistím celou realizaci interiéru, její koordinaci a autorský dohled. Pokud si na realizaci troufáte sami, doporučím osvědčené firmy.

2 Konzultace a poradenství

Potřebujete poradit s řešením interiéru nebo si jen nejste jisti svým rozhodnutím a vhodným výběrem nábytku? Obraťte se na mě.

3 Návrh atypického kusu nábytku

Máte specifické požadavky na nábytek a nemůžete jej nikde sehnat? Ráda Vaši představu upřesním, narýsuji, vymodeluji ve 3D a pomůžu zrealizovat.

4 Home staging

Chystáte se prodávat nebo pronajímat nemovitost? S minimálními náklady proměním Vaši nemovitost k nepoznání tak, aby vynikla v nabídce na trhu a došlo k rychlému prodeji či pronájmu za co nejvyšší možnou cenu. Váš interiér kompletně nafotím.

5 Ostatní služby

Máte speciální přání? Ozvěte se mi.

poptejte mě

Postup práce na návrhu


 • První kontakt

  Máte zájem o návrh interiéru? Zavolejte nebo napište. Můžete také poslat fotky a půdorys interiéru, který chcete řešit. Pokud se jedná o byt či dům, který je zatím pouze na papíře, pošlete projektové podklady. Udělám si jasnou představu o Vámi zamýšleném interiéru.

 • První schůzka

  Společně se sejdeme, popovídáme si a detailně probereme Vaše přání, představy, požadavky a potřeby, abychom mohly vymyslet interiér na míru přímo pro Vás. Probereme také budoucí postup naší spolupráce. Zaměřím si řešený prostor a udělám fotodokumentaci. První schůzka pro Brno a blízké okolí (do 20 km) je nezávazná a je zcela zdarma.

 • Cenová nabídka

  Po první schůzce pro Vás zpracuji cenovou nabídku.

 • Začátek spolupráce

  Po odsouhlasení cenové nabídky se pustíme naplno a s chutí do spolupráce.

 • Návrh dispozičního řešení

  Začneme návrhem dispozičního řešení prostoru, tedy půdorysným plánem prostoru, který bude obsahovat rozmístění nábytku a další vybavení interiéru. Promyšlená dispozice je základem funkčního interiéru. Navrhnu 2–4 dispoziční varianty a Vy si potom vyberete tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

 • Vizualizace

  Vytvořím 3D vizualizace, díky kterým si prostor živě představíte. Následně návrh upravím k Vaší maximální spokojenosti.

 • Realizační dokumentace

  Aby byl interiér zrealizován přesně podle našeho návrhu vytvořím podklady pro všechny řemeslné práce, které budou na daném projektu potřeba. Dále dostanete seznam vybraného nábytku a zařizovacích prvků.

 • Realizace

  Posledním a nejkrásnějším krokem je realizace. Váš sen se stane skutečností. Ráda zajistím celou realizaci interiéru. Ušetřím Vám čas a nebudete muset nic řešit. Pokud si na realizaci troufáte sami, doporučím Vám osvědčené firmy.

Ceník


NÁVRH DISPOZIČNÍHO ŘEŠENÍ PROSTORU - od 1.800 Kč
Cena zahrnuje: 2-4 varianty možného půdorysného řešení prostoru včetně rozměrů a jednoduchého popisu rozčlenění nábytku, popis kladů a záporů variant

KOMPLEXNÍ NÁVRH INTERIÉRU JEDNÉ MÍSTNOSTI (do 16 m²) - od 7.500 Kč
Cena je vždy stanovena individuálně. Zohledňuje se výměra, členitost prostoru, účel interiéru a požadavky klienta.

Cena zahrnuje: konzultace, dispoziční řešení prostoru, výběr materiálů a barev, vizualizace, seznam zařizovacích předmětů, podklady pro řemeslné práce, cenová kalkulace

KONZULTACE A PORADENSTVÍ - 590 Kč/hod

NÁVRH ATYPICKÉHO KUSU NÁBYTKU - cena na dotaz

HOME STAGING - od 1 900,-Kč