Nabízíme

1 Návrhy a realizace bytových a komerčních interiérů

Chcete bydlet v hezkém a harmonickém prostředí nebo potřebujete vkusně vyřešit komerční prostory? Chcete zařizovat bez starostí? Kontaktujte nás. Spolupráce s námi Vám ušetří mnoho času, peněz a hlavně stresu. Navrhujeme interiéry domů, bytů, kanceláří, obchodů, hotelů. V případě zájmu zajistíme celou realizaci interiéru, její koordinaci a autorský dohled. Pokud si na realizaci troufáte sami, doporučíme Vám osvědčené firmy.

2 Konzultace a poradenství

Potřebujete poradit s řešením interiéru nebo si jen nejste jisti svým rozhodnutím a vhodným výběrem nábytku? Obraťte se na nás, rády Vám poradíme.

3 Návrh atypického kusu nábytku

Máte specifické požadavky na nábytek a nemůžete jej nikde sehnat? Rády Vaši představu upřesníme, narýsujeme, vymodelujeme ve 3D a pomůžeme zrealizovat.

4 Home staging

Chystáte se prodávat nebo pronajímat nemovitost? S minimálními náklady proměníme Vaši nemovitost k nepoznání tak, aby vynikla v nabídce na trhu a došlo k rychlému prodeji či pronájmu za co nejvyšší možnou cenu. Váš interiér kompletně nafotíme.

5 Ostatní služby

Máte speciální přání? Ozvěte se nám, rády Vám vyjdeme vstříc.

poptejte nás

První kroky spolupráce


 • První kontakt

  Máte zájem o návrh interiéru? Zavolejte nám nebo napište. Můžete také poslat fotky a půdorys interiéru, který chcete řešit. Pokud se jedná o byt či dům, který je zatím pouze na papíře, pošlete projektové podklady. Uděláme si tak jasnou představu o Vámi zamýšleném interiéru.

 • První schůzka

  Společně se sejdeme, popovídáme si a detailně probereme Vaše přání, představy, požadavky a potřeby, abychom mohly vymyslet interiér na míru přímo pro Vás. Probereme také budoucí postup naší spolupráce. Zaměříme si řešený prostor a uděláme fotodokumentaci. První schůzka je nezávazná a je zcela zdarma.

 • Cenová nabídka

  Po první schůzce pro Vás zpracujeme cenovou nabídku na naše služby.

 • Začátek spolupráce

  Po odsouhlasení cenové nabídky se pustíme naplno a s chutí do spolupráce.

Postup práce na návrhu


 • Návrh dispozičního řešení

  Začneme návrhem dispozičního řešení prostoru, tedy půdorysným plánem prostoru, který bude obsahovat rozmístění nábytku a další vybavení interiéru. Promyšlená dispozice je základem funkčního interiéru. Navrhneme 2–4 dispoziční varianty a Vy si potom vyberete tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

 • Vizualizace

  Po výběru dispozice navrhneme nábytek na míru, vybereme kusový nábytek a zařizovací předměty, materiály a barvy. Poté pro Vás vytvoříme 3D vizualizace, díky kterým si prostor živě představíte. Následně návrh upravíme a vyladíme k Vaší maximální spokojenosti.

 • Realizační dokumentace

  Aby byl interiér zrealizován přesně podle našeho návrhu vytvoříme podklady pro všechny řemeslné práce, které budou na daném projektu potřeba – elektrikáře, podlaháře, obkladače, malíře, tapetáře, truhláře…Dále dostanete seznam vybraného nábytku a zařizovacích prvků.

 • Realizace

  Posledním a nejkrásnějším krokem je realizace. Váš sen se stane skutečností. Rády Vám zajistíme celou realizaci interiéru, její koordinaci a autorský dohled. Postaráme se o to, aby vše bylo precizně provedené a dotažené do posledního detailu. Ušetříme Vám čas a nebudete muset nic řešit. Pokud si na realizaci troufáte sami, doporučíme Vám osvědčené firmy.

Ceník


NÁVRH DISPOZIČNÍHO ŘEŠENÍ PROSTORU - od 1 500,- Kč
Cena zahrnuje: 2-4 varianty možného půdorysného řešení prostoru včetně rozměrů a jednoduchého popisu rozčlenění nábytku, popis kladů a záporů variant

KOMPLEXNÍ NÁVRH INTERIÉRU JEDNÉ MÍSTNOSTI (do 16 m²) - od 6 900,- Kč
Cena je vždy stanovena individuálně. Zohledňuje se výměra, členitost prostoru, účel interiéru a požadavky klienta.

Cena zahrnuje: konzultace, dispoziční řešení prostoru, výběr materiálů a barev, vizualizace, seznam zařizovacích předmětů, podklady pro řemeslné práce, cenová kalkulace

KONZULTACE A PORADENSTVÍ - 490,- Kč/hod

NÁVRH ATYPICKÉHO KUSU NÁBYTKU - cena na dotaz

HOME STAGING - od 1 900,-Kč