Kuchyně v prvotřídní kvalitě

Prostor o necelých 12 m2 a o třech vchodech a velkém oknu nám dal během návrhu pěkně zabrat. Přáním klientů bylo prostor maximálně funkčně a prakticky využít. Během celkové rekonstrukce kuchyně bylo dbáno na kvalitní provedení všech prací, aby kuchyně sloužila bezproblémově další desítky let. Máme radost, že se celá realizace klientům dle našeho návrhu povedla!!!

Kuchyňská linka je provedena s důrazem na kvalitu materiálů. Bílá matná lakovaná dvířka krásně korespondují s lesklým skleněným obkladem a tmavou pracovní deskou z technického kamene.

Jednou z výhod skleněho obkladu je volba jekékoliv barvy ze stupnice RAL. Na pracovní desku jsme s klienty zvolily vysoce odolný technický kámen. Díky instalaci podstavného dřezu, vynikne kámen i v hraně výřezu. Jako odkap slouží vyfrézované kanálky.

Celý prostor nemá žádné centrální světlo. Osvětlení zajišťuje světelná lišta vedená po celém obvodu místnosti. Pro pohodlnou kuchyňskou práci jsou pod horními skříňkami integrované LED pásky. Atmosféru dotváří osvětlení prosklených skříněk, jednoduchá svítidla nad barem a osvětlení barové nohy.

Pro tuto kuchyni jsme nechali speciálně vyrobit osvětlenou stojnou nohu naplněnou korkovými špunty, které měli za léta klienti nasbírané. 

S kuchyňskou linkou sousedí místnost, která slouží jako spíž.

 

Místo realizace: Brno

Realizace kuchyňské linky: Sykora Home Brno

Realizace stojné nohy na míru: Interiéry Velecký s.r.o.

 

Sdílejte!