Luxusní koupelna se zlatými prvky

Tuto luxusní koupelnu v nadčasové černo-bílé kombinaci jsem navrhla s použitím obkladu s krásnou mramorovou kresbou. Celý moderní koncept pozdvihuje zlatá barva použita na doplňcích, topení, ale i kreativně použité zlaté listele (tenký pásek obkladu). I za deset let bude tato kombinace vypadat čistě, moderně a luxusně.

Koupelna se samostatnou vanou

Velkorysá koupelna si zaslouží kvalitní materiály. jasnou volbou byly velkoformátové obklady s mramorovým efektem, které na velké ploše nádherně vyniknou. Kontrastem k nim jsou bílé obklady seskládané na přání klientů do vzoru „rybí kosti“ která vytváří zajímavou strukturu. K tomu koresponduje i topné těleso od firmy Terma, konkrétně Terma Angus. Obklady jsou od známé italské firmy Del Conca, konkrétně Boutique …

Domácí wellness

Náročná rekonstrukce koupelny se dočkala krásného výsledku. Původní stav koupelny nevyhovoval novým majitelům a bylo nutné přistoupit k celkové rekonstrukci. Imitace mramoru se stále více dostává do popředí a v kombinaci s dřevodekorem dodává celé koupelně útulný a přitom moderní vzhled. Dřevodekor jsme navrhly na podlahu, na sprchovou stěnu a část niky nad WC. Samotná sprcha ve stylu WALK-IN je …

Indigo koupelna s černými prvky

Italské obklady máme velice rády, protože nám umožňují v jednom návrhu kombinovat různé tvary a barvy z jedné designové série. V tomto návrhu jsme zvolily 4 různé tvary v barvě indigové modři a světle béžové. Jako akcent jsem zvolily krásné černé baterie, otopné těleso a další vybavení.

Koupelna na chatě

Víkendové bydlení nabízí možnost použití výraznějších textur obkladů a dlažeb. Podlaha ve stylu krásných „azelujos“ je doplněná výrazným dekorem použitých prken. Digitální tisk na keramiku umožňuje téměř realistické znázornění různých povrchů, při zachování všech pozitiv obkladového materiálu.